Skip to main content Skip to search

Virtualus Biuras Vilniuje

VIRTUALUS BIURAS VILNIUJE

Virtualus biuras Vilniuje paslauga yra pritaikyta naujoms įmonėms, siekiančioms įsitvirtinti rinkoje bei sukurti stabilios įmonės įvaizdį klientų ir partnerių akyse. Ši paslauga suteiks jums realaus biuro funkcijas už dalį realaus biuro nuomos kaštų.

KĄ SVARBU ŽINOTI
  • Paslaugos mokestis suteikia teisę registruoti savo įmonės buveinę nurodytu adresu 1 metams
  • Leidimą dėl buveinės registracijos suteikiame el. būdu per 3 darbo dienas
UAB Steigimas - naujas ofisas
Kaina: 59 Eur/metai
KĄ APIMA PASLAUGOS KAINA
Elektroniniu būdu suteikiamas įmonės registracijos adresas, kurį jūsų įmonė gali nurodyti kaip savo buveinės adresą, bei sutikimas dėl naujos įmonės registravimo nurodytu adresu.
Suteikiama privati pašto dežutė virtualaus ofiso adresu, kurią galėsite naudoti savo klientų ir partnerių siunčiamos korespondecijos gavimui.

Virtualus Biuras - Žalgirio g. 88a

Virtualus Biuras Vilniuje - Žemėlapis

„Žalgirio g. 88“ yra centrinėje miesto vietoje įsikūręs verslo centras vos 5 min iki miesto širdies, Konstitucijos ar Gedimino prospekto. Patogi ir strategiškai patraukli verslo centro vieta tinkamai pasitarnaus tiek didelėms įmonėms, tiek ir savo veiklą pradedantiems verslininkams.

„Virtualus biuras“ paslaugos nauda:

Smulkioms bendrovėms, kurios nori daugiau lėšų skirti pagrindinės įmonės veiklos vystymui virtualaus biuro paslauga yra kelis kartus pigesnė alternatyva nei tradicinis biuras, tačiau suteikianti stabilios ir realios įmonės įvaizdį.

Naujai įsteigtoms bendrovėms, kurios yra pirminiuose savo veiklos etapuose ir visa veikla vykdoma vieno ar kelių asmenų dirbančių atskirai be poreikio bendram biurui. Ši paslauga taip pat suteikia laiko įsivertinti būsimo ofiso dydžio poreikį bei nusistatyti, kokie yra tikrieji lūkesčiai būsimai buveinei.

Bendrovėms, kurių akcininkai bei veiklos vykdytojai gyvena užsienyje, yra sudaromas įvaizdis Lietuvoje įkurtos ir funkcionuojančios bendrovės, suteikiant galimybę išvengti bereikalingo nepasitikėjimo dėl geografinio atstumo.

Bendrovėms, kurios veikia kituose miestuose, tačiau planuoja keltis į Vilnių ar nori turėti bendrovę reprezentuojančią vietą, kurią gali pristatyti tiek savo vietiniams, tiek ir užsienio partneriams.

Virtualus biuras Vilniuje leis:

Sutaupyti. Virtualus biuras Vilniuje kainuoja tik 59,00 €/mėn.

Dirbti Netrukdomai. Garantuojamas  visiškas konfidencialumas, tuo atveju jei į jus kreipiasi nepageidaujami asmenys ar nelaukti lankytojai.

Taupyti Laiką. Patikėjus savo administracinius rūpesčius mums, jūs galėsite netrukdomai skirti savo laiką pagrindinės veiklos vystymui – tai ką jūs darote geriausiai.

Sukurti Solidų Įvaizdį. Įmonės buveinė vos kelių minučių atstumu nuo sostinės miesto širdies neleis abejoti jūsų verslo rimtumu nei vietinėms kompanijoms, nei jūsų užsienio verslo partneriams.

Kilus klausimams, būtinai su mumis susisiekite ir mes pasistengsime, kuo greičiau ir išsamiau į juos atsakyti