Skip to main content Skip to search
I - V 9:00 - 19:00
info@finhill.lt
+370 629 56 969

UAB Steigimas

PASLAUGOS APRAŠYMAS

Steigiame naujas UAB (uždaras akcines bendroves) Vilniuje bei visoje Lietuvoje, profesionaliai paruošiame steigimo dokumentus, pritaikydami juos planuojamai komercinei veiklai, užregistruojame įmones pavadinimą bei pasirūpiname įmones einamosios sąskaitos sukūrimu.

PRIVALUMAI STEIGIANT ĮMONĘ PAS MUS
 • Steigiame naujas UAB per 2 – 3 darbo dienas
 • Taupome brangų laiką, iš karto pritaikydami įmonę planuojamos veiklos specifikai
 • Registruojame nelietuviškus įmonių pavadinimus

Kaina – 389 eurai.Dabar tik 349 eurai

KĄ APIMA PASLAUGOS ‘UAB STEIGIMAS’ KAINA

UAB steigimo paslauga apima visus darbus, reikalingus įsteigti naują bendrovę paslaugų teikimo, gamybos ar kitoje srityje. Sužinoję jūsų lūkesčius ir planus, mes atitinkamai pritaikome būsimos bendrovės dokumentus ir pateikiame jums profesionaliai atliktą darbą.

 • Steigimo dokumentų parengimas
 • Steigimo dokumentų parengimas
 • Kaupiamosios sąskaitos atidarymas
 • Notaro patvirtinimo gavimas
 • UAB registracija VĮ Registrų Centre
 • Konsultacija dėl tolesių veiksmų
UAB STEIGIMAS: KĄ REIKTŲ APGALVOTI?
Steigiamos Įmonės Pavadinimą

Steigiamos UAB pavadinimas turi būti taisiklingas ir atitikti lietuvių kalbos gramatikos taisykles. Kilus klausimams dėl pavadinimo taisiklingumo jus nemokamą konsultaciją suteiks Valstybinė Lietuvių Kalbos Komisija.

Registruojamas įmonės pavadinimas taip pat turi būti unikalus ir pavadinimo registracijos metu nepriklausyti kitam juridiniam asmeniui. Šią patikrą galite padaryti patys naudodamiesi Registrų Centro pagalba arba tai, užsakius mūsų paslaugas, už jus padarys mūsų specialistai.

Buveinės Adresą

Įmonės buveinė bus registruojama jūsų nurodytu adresu. Šis adresas bus nurodomas kaip oficialus įmonės adresas būsimam valstybinių institucijų bei kitų interesantų korespondencijos siuntimui.

Jei neturite numatę įmonės buveinės adreso, mūsų įmonė gali pasiūlyti virtualaus biuro Vilniuje paslaugą, kuri apima ir registracijos adreso Vilniuje suteikimą.

Įstatinio Kapitalo Dydį

Steigiant naują įmonę reikės nuspręsti kokia suma akcininkams yra priimtina rizikuoti ir kiek apyvartinių lėšų bus reikalingas steigiamos įmonės veiklos pradžiai. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatymu šiuo metu yra nustatytas minimalus 2,500 Eur reikalaujamas įstatinio kapitalo dydis. Šią sumą akcininkams reikės turtu perduoti į bendrovės nuosavybę bei ši suma bus nurodyta įmonės steigimo dokumentuose.

Svarbu paminėti, kad steigimo dokumentuose įstatinio kapitalo dydis galės būti didinamas arba mažinamas po bendrovės įsteigimo (tačiau jis negalės būti mažinamas žemiau įstatymais nustatytos minimalios ribos). Vis dėlto, įstatinio kapitalo dydžio keitimas po įmonės įsteigimo reikalauja papildomų pastangų. Keitimo patvirtinimui yra reikalingas bendrovės akcininkų daugumos sprendimas, o mažinimo atveju, jei bendrovė turi ilgalaikių įsipareigojimų, keitimui taip pat turi būti gautas pritarimas iš kreditorių, kuriems bendrovė turi ilgalaikių įsipareigojimų.

Busimos įmonės struktūrą

Priklausomai nuo steigime dalyvaujančių asmenų kiekio ir jų poreikių, UAB bus įkuriama steigimo akto arba steigimo sutarties pagrindu. Šiame dokumente turės būti numatyti:

 • būsimos įmonės akcininkai bei jų asmeniniai duomenys
 • įstatinio kapitalo dydis, bei numatyti kiekvieno akcininko įstatinio kapitalo įnašai
 • nominalus maksimalus galimų išleisti UAB akcijų skaičius, kuris galės būti paskirstytas akcininkams

Jei neturėsite atsakymų į kažkuriuos iš aukščiau paminėtų klausimų, nesibaiminkite, nes mūsų komandos specialistai visuomet linkę patarti ir pasidalinti patirtimi kaip geriausiai parengti jūsų įmonę ateities įššūkiams.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Koks yra minimalus UAB įstatinis kapitalas?

Minimalus įstatinis kapitalas reikalingas UAB steigimui yra 2500 Eur. Šią sumą reikalinga įnešti į banko, kuriame įmonė turės savo kaupiamąją sąskaitą, sąskaitą. Šie pinigai įsteigus įmonę gali būti naudojami įmonės reikmėms, tad neretai įmonės pasirenka suformuoti didesnį nei minimalus reikalaujamas įstatinis kapitalas.

Ar įstatinis kapitalas gali būti apmokamas ne piniginiu turtu?

Įstatymų numatyta tvarka steigimui reikalingas įstatinis kapitalas gali būti formuojamas įnešant ne piniginį turtą (pvz., mašina, nekilnojamas turtas ar pan.). Vis dėlto prieš įnešant tokį turtą kaip įstatinį kapitalą turi būti atliktas turto vertinimas vadovaujantis LR įstatymuose numatyta tvarka.

Praktiškai, dėl papildomų ne piniginio verto vertinimo išlaidų, įstatinis kapitalas formuojamas piniginėmis lėšomis.

Kiek akcininkų gali turėti viena UAB?

UAB gali turėti nuo 1 iki 250 akcininkų. Dažniausiai vienos įmonės akcijos yra dalinamos tarp 2 arba 3 asmenų.

Tuo atveju, jei jūsų įmonė planuoja turėti daugiau nei 250 akcininkų, turėtų būti steigiama Akcinė Bendrovė (AB).

Kokie reikalavimai keliami UAB vadovui?

UAB vadovu nėra keliami jokie reikalavimai. Priklausomai nuo to kaip vykdomas UAB steigimas bei kokie yra pasirenkami įmonės valdymo organai, vadovas dažniausiai yra skiriamas akcininkų valdybos sprendimu ir su juo yra sudaroma darbo sutartis.

Kokius mokesčius moka UAB?

Konkretūs UAB mokami mokesčiai priklauso nuo įmonės dydžio, apyvartos, buveinės bei kitų faktorių. Dėl šios priežasties toliau pateikiami mokesčių tarifai turėtų būti traktuojami kaip preliminarūs ir naudojami tik bendram supratimui suformuoti.

 • Pelno mokestis – 15% arba 5% lengvatinis tarifas
 • Dividendai, kuriuos išmoka įmonė – 15%, jei išmokama fiziniam asmeniui, arba 0% juridiniam asmeniui
 • Darbo užmokesčio mokesčiai
  • Gyventojų pajamų mokestis – 15%
  • Privalomas sveikatos draudimo mokestis – 9%
  • Valstybinio socialinio draudimo įmoka – 30.98%
  • Įmoka į garantinį fondą – 0,2%
 • Pridėtinės vertės mokestis – 21%
 • Nekilnojamo turto mokestis – 0,3% – 3 %