Skip to main content Skip to search
I - V 9:00 - 19:00
info@finhill.lt
+370 629 56 969

Paslaugos

Buhalterinė apskaita - specialistė
Buhalterinė Apskaita

Profesionali apskaitos specialistų komanda jums pasiūlys pilną paslaugų paketą, apimantį apskaitos knygų tvarkymą, dokumentų archyvavimą, apskaitą ir konsultacijas mokestiniais klausimais.

Plačiau
UAB Steigimas

Ilgametę įmonių steigimo ir perorganizavo patirtį turinti specialistų komanda padės jums teisingai pasiruošti naujos įmonės steigimui bei priimti tuos sprendimus, kurie bus ypač svarbūs toliau augant įmonei.

Plačiau
Įmonės steigimas bei įmonių atidarymas
Įmonės Steigimas

Mūsų specialistai padės įsteigti naują įmonė (UAB, AB, MB, IĮ) pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Mes pasirūpinsime visomis steigimo procedūromis bei kokybišku naujos įmonės sukūrimu.

Plačiau
Įmonių pertvarkymas
Įmonės Pertvarkymas

Mūsų specialistai jums pasiūlys paprasčiausią ir optimaliausią būdą kaip pertvarkyti jūsų įmonę į planuojamą naują juridinį asmenį (UAB, AB, ar kitą). Mes pasirūpinsime egzistuojančio juridinio asmens įvertinimu, reikalingų dokumentų parengimu, bei susijusių juridinių procedūrų bei prievolių savaliakiu įgyvendinimu.

Plačiau
Įmonių Pardavimas
Įmonių Pardavimas

Mūsų specialistai padės įsigyti jau veikiančią bendrovę atitinkančią jūsų reikalavimus. Galime pasiūlyti pelningai ar nepelningai veikusias įmones, su istorija konkrečiose veiklos sferose. Jums tereiks išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią įmonę ir būsite jos savininku dar tą pačią dieną.

Plačiau
Virtualus Biuras Vilniuje

Reikalingas nuolatinis buveinės adresas Vilniuje ar pradedate naują veiklą ir dar neturite patalpų. Ši paslauga padės patogiai ir greitai gauti jums skirtus laiškus, o jūsų klientai ir partneriai visuomet žinos kaip su jumis susisiekti.

Plačiau