Skip to main content Skip to search

Naujienos

UAB Įstatinis Kapitalas

UAB Įstatinis Kapitalas

Naujai kuriamos UAB įstatinis kapitalas, jo įstatymais reikalaujamas minimalus dydis, turtinė išraiška, įnešimo terminai ir kiti klausimai dažnai kyla tiek pirmą kartą pradedantiems savo verslą, tiek ir steigiantiems jau n-tąją bendrovę. Šiame straipsnyje Finhill.lt komanda pasistengs atsakyti į pagrindinius su UAB įstatiniu kapitalu susijusius klausimus, kurie kyla mūsų klientams.

Jei steigiate naują bendrovę, atsiminkite, kad Finhill.lt komanda visuomet yra pasiruošusi profesionaliai patas ir pasiūlyti optimaliausią sprendimą už prieinamą kainą.

Read more
Savarankištas UAB Steigimas Internetu

UAB Steigimas Internetu

UAB steigimas internetu pirmą kartą ar bendroves steigimas po ilgos pertraukos, gali atrodyti kaip sudėtinga ir paini užduotis. Vis dėlto kaip ir kiekvienas iššūkis, tai gali būti padaryta su trupučiu užsispyrimo ir pagalbos. Šiuo tikslu Finhill.lt komanda parengė šį iliustruotą gidą, kuris tikimės, kad padės jums žengti žingsnius link naujos įmonės steigimo ir atsakys į rūpimus klausimus.

Nepamirškite, kad jūs neprivalote atlikti visko pats vienas. Profesionali Finhill.lt komanda visada padės greitai ir skandžiai atidaryti įmonę už prieinamą kainą bei pasidalins vertingais patarimais kaip padėti pagrindus tolesnei sėkmingai bendrovės veiklai. Plačiau apie šią paslaugą galite paskaityti mūsų puslapyje UAB steigimas.

Geros kloties!

Finhill.lt komanda

Read more
Buhalterinės apskaitos specialistė

IĮ Pertvarkymas į UAB: 10 Žingsnių, Kuriuos Būtina Žinoti

VĮ Registrų centro veiklos ataskaitos duomenimis per 2015 m. Lietuvoje buvo įsteigta 10.156 nauji juridiniai asmenys. Iš jų net 760 buvo įsteigta pertvarkymo būdu. Vis daugiau įmonių renkantis persitvarkyti ir pakeisti savo teisinį statusą, parengėme išsamų gidą detalizuojantį individualios įmonės (IĮ) pertvarkymo į uždarąją akcinę bendrovę (UAB) žingsnius. Šiame gide taip pat pasidalinsime ir praktiniais atsakymais į dažniausiai kylančius klausimus.

Read more

Kas yra Buhalterinė Apskaita?

Buhalterinė Apskaita

Buhalterinė apskaita yra sistemingas ir išsamus finansinių operacijų susijusių su verslo vykdymu registravimas, kartu apimantis ir šių operacijų apibendrinimo, analizavimo ir ataskaitų teikimo priežiūrą vykdančioms institucijoms veiklas. Apskaita yra viena iš pagrindinių funkcijų bet kuriame versle. Ji gali būti vykdoma tiek vieno buhalterio mažoje įmonėje, tiek ir atskiro dešimtis darbuotojų turinčio finansų departamento didelėje bendrovėje.

Read more