Skip to main content Skip to search

Įmonės Steigimas

Įmonės Steigimas

Naujos įmonės steigimas yra atliekamas per 2 – 3 darbo dienas.

Profesionali komanda pasirūpins visais naujos įmonės steigimo klausimais. Pradedant steigimo dokumentų paruošimą ir baigiant įmonės registraciją Registrų centre. Kuriant naują įmonė visuomet įsiklausome į savo klientų pageidavimus ir įvertiname geriausius žingsnius pritaikyti steigimą įmonę numatomos vykdyti veiklos reikalavimams.

Įmonių steigimas Vilniuje yra vykdomas pasitelkiant mūsų stipriausius profesionalus, kurie visuomet patars jums įmonių steigimo ir finansiniais klausimais.

Kuriantiems naują įmonę taip pat galime pasiūlyti ir pasinaudoti mūsų paslauga Virtualus Biuras Vilniuje. Šios paslaugos pagalba iš karto gausite įmonę registruotą prestižinėje Vilniaus vietoje, kurioje galėsite priimti jums skirtas siuntas bei galėsite deklaruoti savo buveinę.

Naujos įmonės atidarymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

Įmonės steigimas bei įmonių atidarymas
KĄ APIMA PASLAUGOS ‘ĮMONĖS STEIGIMAS’ KAINA
Pavadinimo Registracija

Įmonė pavadinimas bus patikrintas dėl jo atitikties lietuvių kalbos taisyklėms ir įstatymų keliamiems reikalavimams. Patikrintas pavadinimas bus užregistruotas Juridinių Asmenų registre, užtikrinant jo teisinę apsaugą.

Steigimo Dokumentų Parengimas

Parengsime jūsų poreikius atitinkančius įmonės steigimo dokumentus, apimančius steigimo sutartį, įstatus bei kitus susijusius dokumentus, reikalingus notaro patvirtinimo gavimui ir UAB įsteigimui

Įstatinio Kapitalo Suformavimas

Padėsime atidaryti įmonės kaupiamąją sąskaitą, į kurią bus įneštas įmonės įstatinis kapitalas bei kuri bus naudojama tolesnėje įmonės veikloje.

Notaro Patvirtinimo Gavimas

Jums patogiu laiku suorganizuosime susitikimą su notaru bei parengsime visus šiam notariniam įmonės steigimo dokumentų patvirtinimui reikalingus dokumentus.

Registracija Registrų Centre

Pasirūpinsime naujos įmonės ir jos dokumentų registracija Registrų Centro valdomame Juridinių Asmenų Registre.

Bendros Konsultacijos

Patarsime įmonės antspaudo, darbuotojų įdarbinimo ir buhalterinės apskaitos vykdymo klausimais.

Įmonių Steigimas Vilniuje

Steigiame visų tipų įmonės pagal kiekvieno kliento pageidavimus. Galime pasiūlyti šias paslaugas.

 

UAB STEIGIMAS

Uždarosios akcinės bendrovės juridinis statusas vis dar išlieka populiariausias ir plačiausias naudojamas statusas Lietuvoje. 2016 metais iš viso veikė 65 tūkst. įmonių turinčių UAB statusą bei sudarė per 65% Lietuvoje veikiančių įmonių.

Finhill padės vos per 3 dienas įkurti naują UAB, suformuoti jo įstatinį kapitalą ir įgalinti steigėjus vykdyti norimą komercinę veiklą.

Plačiau apie įmonių steigimą ir kainas galite paskaityti čia.

Kaina: nuo 349 Eur
MB (MAŽŲJŲ BENDRIJŲ) STEIGIMAS

Nauja verslo forma, įteisinta 2012 metais, leidžianti formuoti minimalų 1 Eur įstatinį kapitalą bei laisviau reguliuojanti darbo santykius tarp bendrijos ir jos narių.

Kaina: nuo 300 Eur
IĮ (INDIVIDUALIŲ ĮMONIŲ) STEIGIMAS

Dažniausiai vieno žmogaus veiklai kuriamas juridinis asmuo nereikalaujantis įstatinio kapitalo, leidžiantis vykdyti supaprastintą apskaitą bei sumažinantis mokestinę naštą. Vis dėlto, asmenys pasirinkę šį juridinį statusą yra pilnai atsakingi už įmonės įsipareigojimų vykdymą ir atsako visu savo turtu.

Kaina: nuo 99 Eur
VšĮ (VIEŠŲJŲ ĮSTAIGŲ) STEIGIMAS

Pelno nesiekiančių VšĮ steigimas, įkuriant pelno nesiekiančias organizacijas, kurios finansinę naudą gauną iš kitų komercinių ir nekomercinių subjektų.

Kaina: nuo 250 Eur
ĮMONĖS STEIGIMAS: KĄ REIKTŲ APGALVOTI?
Įmonės Pavadinimo Pasirinkimas

Prieš pasirenkant įmonės pavadinimą, verta pagalvoti kokiame kontekste šis bus naudojamas dažniausiai. Jei įmonės veiklą yra planuojama vykdyti Lietuvoje vietinėje rinkoje, tuomet jums gali tikti lengvai įsimenantis, trumpas ir šmaikštus pavadinimas. Jei įmonės veiklą planuojama daugiausia vykdyti už Lietuvos ribų, tuomet reiktų apsvarstyti lengviau ištariamus pavadinimus, vengiant lietuviškų simbolių. Nortiems nemokamai pasikonsultuoti dėl konkrečių pavadinimų naudojimo, rekomenduojame susisiekti su Valstybinės Lietuvių Kalbos Komisijos (VLKK) specialistais.

Registruojant naują pavadinimą, svarbu įsitikinti, kad teisės į sugalvotą pavadinimą jau nėra perduotos kitam juridiniam asmeniui. Registruojamas įmonės pavadinimas privalo būti unikalus ir registracijos metu pavadinimo naudojimo teisės neturi nepriklausyti kitam juridiniam asmeniui. Šį patikrinimą galite padaryti patys naudodamiesi Registrų Centro pagalba arba tai, užsakius mūsų paslaugas, už jus padarys mūsų specialistai.

Buveinės Adreso Pasirinkimas

Naujai steigiamos įmonės teisės aktų nustatyta tvarka turi nurodyti įmonės buveinė registracijos adresą. Šis adresas bus naudojamas kaip oficialus įmonės adresas būsimam valstybinių institucijų bei kitų interesantų korespondencijos siuntimui. Jei įmonė yra registruojama ne įmonei priklausančiose patalpose, tuomet turi būti gautas patalpų savininko sutikimas.

Jei neturite adreso ar patalpų, kuriose galėtų būti registruojama nauja įmonė, siūlome pasinaudoti virtualaus biuro Vilniuje paslauga. Ši paslauga jums suteiks registracijos adresą bei suteiks teisę gauti šiuo adresu siunčiamus laiškus bei kitus siuntinius.

Įstatinio Kapitalo Dydį

Įstatinis kapitalas yra vienas iš pagrindinių darbinio kapitalo šaltinių įmonės veiklos pradžioje. Steigiant naują įmonę, jums reikės nuspręsti koks apyvartinių lėšų kiekis bus reikalingas įmonės veiklai, kaip šios lėšos bus perduotos įmonei (pvz. paskolos ar įstatinio kapitalo forma) bei kiek rizikos nori prisiimti įmonės steigėjai.

Pasirinktos juridinės formos įmonės steigimas taip pat padiktuos ir reikalaujamą minimalaus įstatinio kapitalo dydžio ribą. Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatyme yra nustatyti minimalūs kapitalo dydžiai kiekvienai juridinei formai:

  • AB – 40,000 Eur
  • UAB – 2,500 Eur
  • MB – 1 Eur

Aukščiau nustatyto dydžio ar didesnę sumą akcininkai turės parduoti turtu perduoti į bendrovės nuosavybę. Pasirinkta suma kaip įpareigojimas taip pat bus bus nurodyta įtraukta ir į įmonės steigimo dokumentus.

Svarbu paminėti, kad steigimo dokumentuose įstatinio kapitalo dydis galės būti didinamas arba mažinamas po bendrovės įsteigimo (tačiau jis negalės būti mažinamas žemiau įstatymais nustatytos minimalios ribos).

Busimos Įmonės Struktūrą

Įmonės steigimo dokumentuose reikės nurodyti:

  • Bendrovės akcininkus bei jų asmeninius duomenis
  • Įstatinio kapitalo dydis bei numatyti kiekvieno iš akcininkų įnašai
  • Maksimalus galimų išleisti bendrovės akcijų skaičius bei šių akcijų paskirstymas akcininkams
  • Įmonės valdyme dalyvausiančius valdymo organus ir jų struktūrą
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI